menu

Precise, reliable and efficient. Just like you.

Unikaj strat na próbkach dzięki identyfikacji każdej z nich w laboratorium za pomocą profesjonalnych etykiet laboratoryjnych firmy Brady. Te etykiety są takie jak Ty – dokładne, niezawodne i efektywne. Oprócz tego etykiety Brady można łatwo zaprojektować i wydrukować w laboratorium, a dodatkowo dobrze przylegają one do próbek i zachowują czytelność przez cały czas ich obróbki i przechowywania.

Niezawodne etykiety do każdej próbki


  

Oferujemy szeroką gamę specjalistycznych etykiet do każdego zastosowania w laboratorium. Chcesz zidentyfikować probówki z materiałem i przechowywać je w temperaturze –196°C? Nasze etykiety świetnie sprawdzają się w niskich temperaturach! Potrzebujesz identyfikacji szkiełek w procesie barwienia? Żaden problem! Etykiety, które nie odpadają od słomek, kolb, fiolek i innych artykułów szklanych? Mamy je wszystkie! Etykiety firmy Brady są precyzyjne, niezawodne i wydajne. Dokładnie tak jak Ty..

Zawsze pod ręką

Po wydrukowaniu na mobilnej lub stacjonarnej drukarce Brady etykiety do próbek nie pozostawiają smug ani nie plamią po wystawieniu ich na typowe środki chemiczne stosowane w laboratorium. Za sprawą niezwykle czytelnego druku wysokiej jakości nie będziesz już tracić czasu na odszyfrowywanie nieczytelnego pisma odręcznego. Dzięki błyskawicznemu projektowaniu etykiet za pomocą aplikacji dostępnych na platformie Brady Workstation na niewielkich rozmiarów drukarkach Brady można drukować w laboratorium czytelne i precyzyjne etykiety do każdego pojemnika na próbki, które nie odpadają przez cały okres ich obróbki.

Sortowanie próbek wg kolorów

Kolorowa drukarka etykiet BradyJet J2000 wykonuje zadruk w dowolnym kolorze na niezawodnych etykietach do próbek laboratoryjnych. Po ustaleniu klucza kolorystycznego pracownicy laboratorium będą w stanie od razu rozpoznać daną kategorię próbek. Użytkownicy drukarki mogą wybierać spośród ponad 16 mln kolorów, zmieniając kolor w zależności od dnia, zastosowania, rodzaju przechowywania lub statusu pilności stosownie do konkretnych potrzeb laboratorium. Oprócz możliwości druku w kolorze drukarka BradyJet J2000 oferuje także fotograficzną jakość wydruku w rozdzielczości 4800 dpi, co pozwala dodać do etykiet dane lub kody kreskowe, które standardowy skaner z łatwością odczyta.

Labcolourtubes

Szybka konfiguracja

Specjaliści firmy Brady pomogą dobrać optymalne etykiety, aplikacje, drukarki i skanery do konkretnych potrzeb. Można na nas liczyć także w zakresie wdrożenia rozwiązania w laboratorium, aż do poziomu automatyzacji identyfikacji próbek, którą można połączyć z LIMS i zintegrować z istniejącą siecią. Oferujemy również pomoc techniczną i wsparcie posprzedażowe, by stosowane rozwiązanie w zakresie identyfikacji próbek były zawsze aktualne i działały z maksymalną wydajnością..

Print precise and reliable sample labels in your lab!

Product news


i3300LabVial

Great lab sample identification printer

Discover the versatile BradyPrinter i3300 Industrial Label Printer for laboratory sample identification.

>> Easily print any sample label


B7425conicaltube

Great all-round laboratory sample traceability label

Brady's B-7425 laboratory label is an excellent solution to track samples. It is designed to stay attached and remain legible in a wide range of laboratory applications.

>> View more details


J2000LabPrinter

Easy to use full colour label printer

The new BradyJet J2000 Colour Label Printer can print any colour on reliable laboratory sample labels. By setting up a colour code, laboratory specialists will be able to recognise sample categories at a glance.

>> View more details

Filmy