SkipNavLinkText
menu

Sprawne oznaczanie przewodów elektrycznych
w trakcie budowy centrum danych

Studium przypadku

Brand/Besamandla to wyspecjalizowany wykonawca robót elektrycznych, który od 50 lat świadczy kompleksowe usługi dla klientów z sektora handlu i infrastruktury. Firma obsługuje różne branże, począwszy od instytucji publicznych po firmy informatyczne, kopalnie, czy deweloperów.

Zadanie: Szybkie i niezawodne oznaczanie kabli różnymi kolorami

Brand/Besamandla needed a niezawodnego rozwiązania w zakresie identyfikacji, dzięki któremu udałoby się dotrzymać harmonogramu budowy centrum danych w Cape Town. Rozwiązanie miało być łatwe w użyciu i wykorzystywać różne kolory, po to by możliwe było szybkie odróżnienie przewodów zasilania. Ponadto Brand/Besamandla musiała otrzymać od inwestora zgodę na każde zastosowane rozwiązanie w zakresie identyfikacji.

Rozwiązanie: Łatwe do zadruku i niezawodne zawieszki do kabli w różnych kolorach.

Firma Brady zaproponowała bezhalogenowe zawieszki B-7643 oraz winylowe wkładki do koszulek termokurczliwych B-7696. Materiał B-7696 zaoferowano w kolorze zielonym, żółtym, białym i dobranym przez klienta odcieniu różowego. Firma Brady dostarczyła próbki oraz karty katalogowe do każdego rozwiązania, dzięki czemu łatwiej było uzyskać zgodę od klienta Brand/Besamandla.

Elementem, który miał zapewniać wszechstronność rozwiązania do identyfikacji, była zaoferowana przez firmę Brady przemysłowa drukarka etykiet BradyPrinter i3300 oraz drukarka etykiet BMP71, która ma możliwość drukowania na materiałach etykietowych B-7643 oraz B-7696.

Przemysłowa drukarka etykiet BradyPrinter i3300 posiada możliwość zadruku B-7643 oraz B-7696 w hurtowych ilościach i z dużą prędkością w warunkach prowadzenia budowy. System jest zupełnie bezproblemowy i łatwo się z niego korzysta. Dane do etykiet można łatwo importować, co umożliwia szybki zadruk hurtowych ilości różnego rodzaju zawieszek, samoprzylepnych etykiet oraz koszulek termokurczliwych, które można zadrukowywać zapewniając identyfikację kabli. Drukarka BradyPrinter i3300 może też służyć do zadruku etykiet do identyfikacji składników majątku, a także znaków bezpieczeństwa i oznakowania obiektu/zakładu. Materiały etykietowe do zadruku można wymieniać, a przezbrojenie trwa zaledwie 20 sekund. Tak krótki czas zmiany materiału umożliwia automatyczna kalibracja i konfiguracja etykiet za pomocą inteligentnych chipów zawartych w materiałach etykietowych.

i3300 printer
B-7643 halogen-free tags

Drukarka etykiet BMP71 to drukarka mobilna numer jeden firmy Brady. Ta drukarka wykonuje zadruk na etykietach wykrawanych lub ciągłych, łącznie z etykietami indywidualnymi i etykietami z fabrycznym zadrukiem o szerokości maksymalnej 50,8 mm. Drukarka posiada pełną klawiaturę, co umożliwia szybkie pisanie obiema rękami, a także duży ekran kolorowy, oferujący pełen pogląd etykiety.

Zawieszki bezhalogenowe B-7643 to termoplastyczne, polieterowe i poliuretanowe znaczniki kablowe, które spełniają wszystkie wymagania dla materiałów bezhalogenowych, które stawia norma IEC 61249221 (2003-11). W przypadku pożaru lub wysokiej temperatury te zawieszki nie będą produkować szkodliwego halogenu w postaci gazu. Zawieszki B-7643 są dostępne w kolorze białym, czerwonym, żółtym, pomarańczowym i czarnym.

Wkładki B-7696 to wielofunkcyjne winylowe wkładki do koszulek termokurczliwych, które można wykorzystać do różnych zadań w zakresie identyfikacji. Spełniają wymagania w zakresie palności na podstawie normy UL94V0.

Efekty: Identyfikacja kabli bez żadnych kłopotów

Brand/Besamandla nie musi martwić się o rozwiązanie w zakresie identyfikacji kabli. Jej zadanie rozwiązuje firma Brady, która posiada niezawodne zawieszki, etykiety i drukarki, zapewnia także szkolenie na miejscu i wsparcie techniczne, a dodatkowo posiada różnorodną ofertę i produkty o natychmiastowej dostępności, które pozwalają jej klientom radzi sobie z zadaniami w zakresie identyfikacji w dowolnym miejscu na świecie.