SkipNavLinkText
menu

Szybkie etykietowanie okablowania
na statkach

Studium przypadku

Duży suchy dok identyfikuje kable na statkach i platformach wiertniczych za pomocą niezawodnych, bezhalogenowych zawieszek kablowych, aby spełnić wymagania klienta i pomóc ekipom konserwatorskim szybko wymienić uszkodzone kable.

Wyzwanie: Szybkość realizacji

Gdy statek lub platforma wiertnicza trafia do suchego doku, wszystko musi być na swoim miejscu, aby można było od razu rozpocząć ich serwisowanie. Klienci liczą na to, że stocznia pomoże im jak najszybciej wznowić działanie ich aktywów. Kluczowe znaczenie dla stoczni, aby dotrzymać terminów realizacji dla klienta, ma szybkość dostawy wszystkich materiałów.

Rozwiązania: Szybkie, duże dostawy etykiet z profesjonalnym wsparciem

Firma Brady jest w stanie szybko dostarczyć duże ilości wysokiej jakości zawieszek, etykiet i koszulek termokurczliwych. Oprócz zapewniania szybkiej linii dostaw firma Brady pozostaje do dyspozycji, aby odpowiadać na wszelkie pojawiające się pytania i natychmiast rozwiązywać wszystkie dodatkowe problemy.

Nasz bezhalogenowy znacznik kablowy B-7643 idealnie nadaje się do oznaczania osłoniętych kabli statków i platform wiertniczych. Zadrukowany znacznik jest odporny na wysokie i niskie temperatury pracy w zakresie od 90°C do –40°C, wilgotność 95% i promieniowanie UV. Pozostanie on również czytelny po kontakcie z różnymi chemikaliami, olejami i paliwami. Ponadto znacznik kablowy nie będzie wytwarzał żadnych niebezpiecznych oparów w przypadku pożaru, co chroni personel i załogi. Znaczniki kablowe mogą być drukowane w fabrykach Brady lub w suchym doku za pomocą przemysłowej drukarki etykiet BradyPrinter i7100.

Brady dostarcza również zawieszki winylowe do oznaczania elementów, które nie zostały jeszcze skontrolowane. Tego rodzaju zawieszka pomaga suchemu dokowi zoptymalizować wydajność i jest bardzo wszechstronna w użyciu. Zawieszki można w razie potrzeby drukować na zamówienie w pełnym kolorze w stoczni za pomocą drukarki pełnokolorowej drukarki etykiet BradyPrinter J5000.

Oprócz tego w suchym doku stosowana jest również przenośna drukarka etykiet BMP71, koszulki termokurczliwe na kable oraz uniwersalna winylowa etykieta firmy Brady B-595 do celów identyfikacji elementów.

zero halogen cable markeri7100 label printer

Efekty: Szybkie etykietowanie okablowania na statkach

Suchy dok jest w stanie sprostać napiętym terminom i wymaganiom klientów, a niezawodna identyfikacja kabli przestaje być powodem do obaw.