SkipNavLinkText
menu

Twoja idealna etykieta RFID

Etykiety RFID z możliwością pełnego dostosowania do każdej powierzchni


SPRAWDŹ ETYKIETY RFID POBIERZ BEZPŁATNY PRZEWODNIK

Nadaj wszystkim aktywom unikatową tożsamość cyfrową. Dzięki etykietom RFID z możliwością pełnego dostosowania i odpowiednim dla każdej powierzchni można bardziej efektywnie śledzić aktywa i zarządzać nimi w złożonych środowiskach przemysłowych. Pozwól nam zaprojektować dla Ciebie optymalne rozwiązanie w zakresie etykietowania RFID z wybranymi antenami, chipami, materiałem etykiet, klejami i nadrukami.

Oferujemy niezawodne etykiety klasy przemysłowej z częstotliwością UHF dalekiego zasięgu, NFC krótkiego zasięgu lub z obydwoma częstotliwościami połączonymi w jednej etykiecie. Dokonany wybór pozwoli usprawnić zarządzanie łańcuchem dostaw, uwierzytelnianie, a nawet zaangażowanie użytkowników końcowych za pomocą skanerów, smartfonów lub obu tych urządzeń.

Nasze etykiety RFID


Dzięki bezprzewodowemu monitorowaniu danych z niedrogich, pasywnych etykiet RFID można szybciej podejmować lepsze decyzje. Do etykiet RFID możemy dołączyć czujniki, które mogą być aktywowane przez ręczne lub stacjonarne skanery na żądanie lub w zaprogramowanych odstępach czasu.

Etykiety RFID do obsługi identyfikowalności

Dzięki etykietom RFID odpowiednim dla każdej powierzchni można bardziej efektywnie śledzić aktywa i zarządzać zapasami w złożonych środowiskach przemysłowych.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Etykiety RFID z czujnikiem temperatury

Łatwe monitorowanie temperatury z odległości w odniesieniu do jednego lub wielu aktywów dzięki niedrogim etykietom RFID z czujnikiem temperatury, które nie wymagają zasilania ani konserwacji

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Etykieta RFID z czujnikiem wilgoci

Etykieta RFID z czujnikiem wilgoci jest wyposażona w czujnik pojemnościowy, który wykrywa wilgoć na powierzchni, a dane można łatwo odczytać za pomocą skanerów RFID UHF

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Etykiety RFID o podwójnej częstotliwości

Usprawnij zarządzanie łańcuchem dostaw dowolnych produktów lub przedmiotów, popraw uwierzytelnianie i zwiększ zaangażowanie użytkowników końcowych za pomocą jednej etykiety.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Etykiety niestandardowe


Znajdź idealne rozwiązanie do etykietowania RFID dla swoich działań w konkretnym środowisku. Możemy dostosować każdy element etykiety, aby zaoferować optymalną odpowiedź na wyzwania związane z identyfikacją.


 • Twoje pozycje

  Jakie pozycje chcesz identyfikować lub śledzić? Odpowiednia etykieta RFID zostanie określona na podstawie rodzaju powierzchni Twoich pozycji.

 • Twoje środowisko

  Wybierzemy taką konstrukcję etykiety RFID, która najlepiej odpowiada środowisku, w którym działasz.

 • Twoja częstotliwość

  Czy chcesz skanować kilka pozycji jednocześnie z dużej odległości? Chcesz wykrywać pojedyncze pozycje w bliskiej odległości? Za pomocą specjalistycznego skanera czy smartfona? Technologia RFID HF lub UHF będzie optymalnie wspierać Twoje decyzje.

 • Twój zakres odczytu

  Oprócz konstrukcji etykiety bezpośredni wpływ na zasięg odczytu RFID mają skanery. Możemy zaproponować szeroką gamę skanerów i czytników RFID, które spełnią Twoje wymagania.


 • Twój idealny rozmiar etykiety

  Firma Brady oferuje etykiety i wkładki RFID we wszystkich kształtach i rozmiarach, dzięki czemu jest w stanie dobrać odpowiednią etykietę, która będzie optymalnie pasować do pozycji, które chcesz zidentyfikować.

 • Twoje dane

  Firma Brady może wybrać optymalny chip RFID dla Twoich potrzeb w oparciu o dane, które mają być rejestrowane przez skanery.

 • Konstrukcja Twojej etykiety

  Twoja idealna etykieta może wymagać przyklejenia do kabli, powierzchni malowanych proszkowo oraz odporności na chemikalia, olej, brud lub ekstremalne temperatury. Firma Brady oferuje różnorodne konstrukcje etykiet zapewniające optymalne przyleganie do każdej powierzchni i dużą niezawodność w różnych warunkach.

 • Twój niestandardowy nadruk

  Firma Brady może wydrukować Twoje logo i tekst w pełnym kolorze, w dowolnym języku i szerokim zakresie czcionek. Istnieje możliwość zaprogramowania pustych miejsc w celu serializacji lub finalizacji za pomocą drukarek Brady w Twojej siedzibie.

Firma Brady pomoże Ci wybrać optymalną konstrukcję etykiety dla Twojego zastosowania


 
 1. 1) Powierzchnia przeznaczona do zadrukowania
  Możliwość nadruku logo, tekstu, numeru seryjnego lub dowolnego innego w wykończeniu błyszczącym lub matowym..

 2. 2) Materiał etykiet
  Idealnie pasuje do powierzchni przedmiotów, które chcesz zidentyfikować, i jest dostępny w szerokiej gamie kształtów i podłoży.

 3. 3) Opcjonalny czujnik
  Opcjonalny czujnik o wysokiej wydajności do rejestrowania istotnych danych, takich jak temperatura lub poziom wilgotności.

 4. 4) Wkładka RFID
  Wybór anten i chipów RFID o wysokiej wydajności w zależności od wymagań dotyczących zasięgu odczytu i pamięci.

 5. 5) Klej
  Niezawodne mocowanie odpowiednie do Twojego zastosowania.

 6. 6) Podkład etykiety
  Optymalna prezentacja etykiety w danym zastosowaniu.

Jakie korzyści odniosły inne firmy?

Zapoznaj się z naszymi analizami przypadku!

Poznaj nasze kompleksowe rozwiązanie RFID!