SkipNavLinkText
menu

Kiedy wydajność ma największe znaczenie

Dzięki firmie Brady drukowanie staje się łatwiejsze, szybsze i bardziej wydajne niezależnie od potrzeb związanych z identyfikacją.

Przenośne drukarki etykiet Skontaktuj się z nami

Brady oferuje szeroką gamę specjalistycznych urządzeń do identyfikacji i oznakowania. Termotranferowa technologia druku w połączeniu z doskonałą jakością specjalnych materiałów i klejów zapewnienia najwyższe wykonanie etykiet identyfikacyjnych dla wszystkich potrzeb przedsiębiorstwa lub instytucji. Szeroka gama drukarek i etykiet od najmniejszych przenośnych drukarek etykiet po duże urządzeń do drukowania i naklejania etykiet Brady jest odpowiedzią na zróżnicowane potrzeby i rosnące znaczenie oznakowania dającego pewność jednoznacznej identyfikacji we współczesnym świecie.

  • Przenośne drukarki etykiet
    W przenośnych urządzeniach do drukowania etykiet oraz w etykietach Brady zastosowano zasadę autodetekcji i autokalibracji za pomocą technologii smart chip. Kilkadziesiąt rodzajów materiałów i ich prosta wymiana pozwala użytkownikom błyskawicznie wykonać wszelkie zadania identyfikacyjne bezośrednio w miejscu pracy. Idealne do zastosowań wymagających druku do 1000 etykiet dziennie, ponadto drukarki przenośne mogą być podłączone do komputera PC.
  • Drukarki typu desktop
    Drukarki etykiet THT Brady współpracują z komputerami PC w połaczeniu z odpowiednim oprogramowaniem do tworzenia etykiet (np. LabelMark ™, CODESOFT ®). Ten inteligętny, duży system tworzenia oznakowania jest stosowany głównie w przemyśle, biurach, magazynach, laboratoriach lub innych aplikacjach, w których występuje potrzeba druku setek tysięcy etykiet dziennie.
  • Urządzenia Specjalistyczne
    Specjalistyczne urządzenia ze zintegrowanymi funkcjami drukowania i systemem precyzyjnego aplikowania etykiet są odpowiednim rozwiązaniem dla masowej produkcji przewodów, wiązek kablowych, płytek drukowanych PCB, części elektronicznych lub innych elementów przemysłowych i półproduktów.

Kupuj drukarki według zastosowania

Klikaj kategorie, aby zobaczyć wszystkie specyfikacje na stronie brady.eu (w języku angielskim).

Branża teleinformatyczna

Branża elektryczna

Przewody i kable

Branża laboratoryjna

Oznaczenia ogólne

Materiały niebezpieczne

Znakowanie rur

Tabliczki znamionowe i tabliczki z nazwą

Bezpieczeństwo

Lean / 5S

Inspekcja i naprawy

Kupuj drukarki według modelu

Klikaj kategorie, aby zobaczyć wszystkie specyfikacje na stronie brady.eu (w języku angielskim).

Znajdź drukarkę odpowiednią dla siebie

Benchtop Printer Comparison

Porównanie drukarek graficznych DIY

Znajdź właściwą drukarkę do oznaczeń BHP i identyfikacji obiektów

Pobierz
Portable Comparison Chart

Porównanie drukarek mobilnych

Wybór drukarki spełniającej Twoje wymagania w zakresie identyfikacji zależy od wielu czynników.

Pobierz