SkipNavLinkText
menu

Kiedy wydajność ma największe znaczenie

Dzięki firmie Brady drukowanie staje się łatwiejsze, szybsze i bardziej wydajne niezależnie od potrzeb związanych z identyfikacją.

Przenośne drukarki etykiet Skontaktuj się z nami

Brady oferuje szeroką gamę specjalistycznych urządzeń do identyfikacji i oznakowania. Termotranferowa technologia druku w połączeniu z doskonałą jakością specjalnych materiałów i klejów zapewnienia najwyższe wykonanie etykiet identyfikacyjnych dla wszystkich potrzeb przedsiębiorstwa lub instytucji. Szeroka gama drukarek i etykiet od najmniejszych przenośnych drukarek etykiet po duże urządzeń do drukowania i naklejania etykiet Brady jest odpowiedzią na zróżnicowane potrzeby i rosnące znaczenie oznakowania dającego pewność jednoznacznej identyfikacji we współczesnym świecie.

  • Przenośne drukarki etykiet
    W przenośnych urządzeniach do drukowania etykiet oraz w etykietach Brady zastosowano zasadę autodetekcji i autokalibracji za pomocą technologii smart chip. Kilkadziesiąt rodzajów materiałów i ich prosta wymiana pozwala użytkownikom błyskawicznie wykonać wszelkie zadania identyfikacyjne bezośrednio w miejscu pracy. Idealne do zastosowań wymagających druku do 1000 etykiet dziennie, ponadto drukarki przenośne mogą być podłączone do komputera PC.
  • Drukarki typu desktop
    Drukarki etykiet THT Brady współpracują z komputerami PC w połaczeniu z odpowiednim oprogramowaniem do tworzenia etykiet (np. LabelMark ™, CODESOFT ®). Ten inteligętny, duży system tworzenia oznakowania jest stosowany głównie w przemyśle, biurach, magazynach, laboratoriach lub innych aplikacjach, w których występuje potrzeba druku setek tysięcy etykiet dziennie.
  • Urządzenia Specjalistyczne
    Specjalistyczne urządzenia ze zintegrowanymi funkcjami drukowania i systemem precyzyjnego aplikowania etykiet są odpowiednim rozwiązaniem dla masowej produkcji przewodów, wiązek kablowych, płytek drukowanych PCB, części elektronicznych lub innych elementów przemysłowych i półproduktów.

Drukarki według zastosowania

Branża teleinformatyczna

Branża elektryczna

Przewody i kable

Branża laboratoryjna

Oznaczenia ogólne

Materiały niebezpieczne

Znakowanie rur

Tabliczki znamionowe i tabliczki z nazwą

Bezpieczeństwo

Lean / 5S

Inspekcja i naprawy

Drukarki według modelu

Branża teleinformatyczna

Branża elektryczna

Przewody i kable

Branża laboratoryjna

Oznaczenia ogólne

Materiały niebezpieczne

Znakowanie rur

Tabliczki znamionowe i tabliczki z nazwą

Bezpieczeństwo

Lean / 5S

Inspekcja i naprawy

Znajdź drukarkę odpowiednią dla siebie

Benchtop Printer Comparison

Porównanie drukarek graficznych DIY

Znajdź właściwą drukarkę do oznaczeń BHP i identyfikacji obiektów

Pobierz
Portable Comparison Chart

Porównanie drukarek mobilnych

Wybór drukarki spełniającej Twoje wymagania w zakresie identyfikacji zależy od wielu czynników.

Pobierz