SkipNavLinkText
menu

Oznaczenia obszaru

Zwiększ bezpieczeństwo i efektywność dzięki zastosowaniu materiałów wysokiej jakości

Skontaktuj się z nami

Oznaczenia powierzchni i oznaczenia logistyczne

Do stworzenie całkowicie bezpiecznego środowiska pracy niezbędne jest wyraźne oznakowanie i oznaczenie obszaru. Brady oferuje również pełen zakres potrzebnych dodatkowych metod znakowania.

FloorMarkingGuide

Przewodnik po oznaczeniach podłóg

Pobierz

Oferujemy pełną gamę niezawodnych rozwiązań do oznaczania podłóg o małym, średnim i dużym natężeniu ruchu, aby zwiększyć bezpieczeństwo pieszych w miejscu pracy, jednocześnie zwiększając wydajność pojazdu.

Bezpieczniejsi piesi, wydajniejsze pojazdy

Wyraźnie oznaczone podłogi to praktyczne rozwiązanie pozwalające oddzielić ruch pieszy od ruchu pojazdów w magazynach lub strefach logistycznych. Podobnie jak pasy ruchu na drogach publicznych, przyczyniają się one do zwiększenia bezpieczeństwa i efektywności wszystkich użytkowników. Piesi pracownicy od razu widzą, gdzie mogą bezpiecznie chodzić, natomiast wydajność pojazdów zwiększają wydzielone dla nich strefy ruchu.

Poprawa zgodności z przepisami

Oznaczenia podłóg ułatwiają zachowanie zgodności z dyrektywą UE 92/58/EWG, która stanowi, że pracodawcy w razie potrzeby muszą zapewnić oznakowania dotyczące bezpieczeństwa i/lub zdrowia. Załącznik V do dyrektywy w sprawie minimalnych wymagań dotyczących znaków używanych na przeszkodach i w niebezpiecznych miejscach oraz oznaczania tras ruchu drogowego stanowi ponadto, że trasy ruchu pojazdów muszą być wyraźnie oznaczone ciągłymi pasami w widocznym kolorze, jeżeli jest to wymagane w celu ochrony pracowników.

Łatwe rysowanie prostych linii taśmą do znakowania podłóg

Łatwe rysowanie prostych linii niezawodnymi taśmami do znakowania podłóg dzięki aplikatorowi ToughStripe, który zwiększy poziom bezpieczeństwa i wydajności w Twoim zakładzie. Za pomocą tylko jednego narzędzia możesz wyznaczyć pasy ruchu dla często przejeżdżających wózków widłowych, wózków paletowych, a także bezpieczne przejścia dla pracowników poruszających się po zakładzie pieszo. Aplikator taśmy do znakowania podłóg ToughStripe można stosować z pełną gamą dobrych, lepszych i najlepszych taśm do znakowania podłóg firmy Brady..

  • aplikuje taśmy do znakowania podłóg od cienkich i tymczasowych do grubych i odpornych na ciężkie warunki użytkowania
  • ergonomiczny i lekki, co zapewnia komfort użytkowania
  • nawija zużyty podkład taśmy na dodatkowy wałek
  • łatwy do przechowywania przy ograniczonej ilości miejsca

Rozwiązanie dla każdego poziomu natężenia ruchu

Rozwiązanie Cechy kluczowe
Ekonomiczna Aisle Marking Tape
B-726 Winyl
Ekonomiczna taśma o niższej przyczepności i trwałości jest zalecana do krótkotrwałych zastosowań i jest dostępna w różnych kolorach. 58200
Dobra GuideStripe
B-3 Winyl
Trwała, elastyczna taśma podłogowa jest przeznaczona do tymczasowych zastosowań wewnętrznych przy regularnym ruchu pieszym, więc nie trzeba często ponawiać aplikacji.
Lepsza ToughStripe - Floor Marking Tape
B-514 Poliester
Wysoce konfigurowalna taśma jest przeznaczona do dłuższych okresów aplikacji i jest idealna do obszarów o dużym natężeniu ruchu pieszego i lekkim ruchu przemysłowym na różnych rodzajach powierzchni. 104319
Najlepsza ToughStripe Max - Floor Marking Tape
B-543 Winyl
Taśma podłogowa o doskonałej przyczepności i trwałości jest przeznaczona do najtrudniejszych zastosowań w ruchu o dużym natężeniu ruchu pieszego i pojazdów przemysłowych. 149637
Inne Paintstripe - Floor Marking Stencils
B-518/B-519 dla różnych typów powierzchni
Farba do dłuższego, trwalszego oznakowania 148807

Oznaczenia obszaru według kategorii

Taśmy antypoślizgowe

Oznaczenia podłóg

PaintStripe

Zderzaki

Podstawki i słupki