SkipNavLinkText
menu

Zawieszki kontrolne Scafftag

Identyfikacja na miejscu dzięki materiałom o wysokiej wydajności.

Skontaktuj się z nami

Zwiększ efektywność kontroli dzięki niezawodnym uchwytom i wkładkom Scafftag, które mogą informować o stanie bezpieczeństwa każdego rodzaju sprzętu w miejscu użytkowania.

Wydajne inspekcje sprzętu

Uchwyty i wkładki Scafftag wprowadzają najlepsze praktyki w  komunikacji procedur i praktyk na sprzęcie, który wymaga kontroli. Zarówno uchwyty, jak i wyjmowane wkładki są wysoce konfigurowalne i mogą wspierać standaryzację procedur kontroli. Kod QR można wydrukować na wkładkach lub uchwytach, aby aktywować cyfrowy przepływ inspekcji za pomocą smartfona i oprogramowania Safetrak, wraz z zarządzaniemi planowaniem inspekcji i automatycznym generowaniem raportów.

Przejrzysta komunikacja w miejscu użytkowania

Przy prawidłowym użyciu i zastosowaniu, Scafftag zawsze może przekazać aktualny status urządzenia każdemu, kto chce użyć określonego urządzenia. Zawieszki są dostępne dla prawie każdego narzędzia lub sprzętu, w tym drabin, rusztowań, wiertarek, pojazdów i silników. Zapisy z kontroli na wkładce znacznika pokażą, kiedy sprzęt uznano za odpowiedni do użycia. Gdy urządzenie nie przejdzie kontroli, inspektor może wyjąć wkładkę, aby wyświetlić wyraźny komunikat „Nie używać” na uchwycie etykiety. W ten sposób Scafftag pomaga zapobiegać kosztownym wypadkom w miejscu pracy wynikającym z użycia nieodpowiedniego sprzętu.

Solidna i niezawodne

Uchwyty i wkładki do Scafftag zaprojektowano z myślą o ekstremalnych warunkach zewnętrznych. Uchwyty są wykonane z ABS lub nylonu i rzadko się psują. Wkładki polipropylenowe są odporne na wodę, olej i zabrudzenia, a jednocześnie są łatwe do opisywania. Zarówno uchwyt, jak i wkładka mogą być odporne na długotrwałe działanie promieni UV, aby zachować czytelność na budowach.

Zawieszki według kategorii

Akcesoria

Celów czyszczenia

Urządzenia i narzędzia w zakładzie

Przetwarzanie i rurociągi

Pojazdy

Praca na wysokości

Kontrola miejsca pracy