SkipNavLinkText
menu

Identyfikacja i bezpieczeństwo w miejscu pracy

Identyfikuj i chroń ludzi, produkty i miejsca,
nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach

Identyfikuj i Chroń


Gdy najważniejsza jest wydajność, Brady chroni i identyfikuje ludzi, produkty i miejsca za pomocą niezawodnych rozwiązań dla aplikacji o krytycznym znaczeniu w trudnych warunkach.

Nasze rozwiązania pomagają klientom zwiększyć bezpieczeństwo, ochronę, produktywność i wydajność . Obejmują wysokiej jakości etykiety identyfikacyjne, produkty bezpieczeństwa i identyfikacji obiektów, drukarki, oprogramowanie, produkty do blokowania / oznaczania i kontroli wycieków

PID solutions 

Identyfikacja produktów

W celu identyfikacji, śledzenia lub ochrony produktów i komponentów, Brady oferuje niezawodne etykiety odporne na ekstremalne temperatury, ogień, olej, chemikalia, rozpuszczalniki, ścieranie i warunki atmosferyczne. Idealnie nadają się do śledzenia zasobów, identyfikacji komponentów / urządzeń, tabliczek znamionowych, kodów kreskowych lub identyfikacji płytek drukowanych.

Rozwiązania do identyfikacji produktów >>

 
WID solutions 

Identyfikacja przewodów i kabli

Rozwiązania do identyfikacji kabli i przewodów Brady są odporne na najbardziej wymagające środowiska przemysłowe na świecie i wiele dalej. Nawet w kosmosie nasze etykiety pozostają na miejscu, aby wyraźnie zidentyfikować kable i przewody..

Etykiety Brady są zgodne z wieloma globalnymi wymogami jakości, a nasz dział badawczo-rozwojowy jest zawsze gotowy do rygorystycznego testowania naszych rozwiązań identyfikacyjnych pod kątem wymagań specyficznych dla branży.

Rozwiązania w zakresie identyfikacji kabli i przewodów >>

 
workplace safety 

Bezpieczeństwo w miejscu pracy

Drukując własne znaki, etykiety i zawieszki, masz możliwość stworzyć efektywniejsze, bezpieczniejsze i wydajniejsze miejsce pracy.

Bezpieczeństwo w miejscu pracy >>

Lab solutions 

Identyfikacja laboratoryjna

Jeśli chcesz zredukować błędy w laboratorium i poprawić wydajność i produktywność, potrzebujesz trwałych etykiet i systemu zarządzania zapasami, któremu możesz zaufać.
Brady to niezawodny partner z pełnymi rozwiązaniami w zakresie identyfikacji laboratoryjnej i śledzenia próbek. Codziennie ciężko pracujemy w laboratoriach, chroniąc próbki od wadliwych i nieczytelnych etykiet i pomagając usprawnić operacje.

Rozwiązania z zakresie identyfikacji laboratoryjnej >>

 
DIY solutions 

Samodzielny druk, czyli rozwiązania DIY

Dzięki profesjonalnym drukarkom oraz oprogramowaniu do bezpieczeństwa i identyfikacji obiektów możesz przejąć pełną kontrolę nad identyfikacją miejsca pracy, aby szybko spełnić krajowe i europejskie wymagania bezpieczeństwa, aby uczynić je bezpieczniejszym i bardziej wydajnym zgodnie z 5S i Produkcją Lean.

Drukowanie własnych etykiet identyfikacyjnych >>

 
 
Error: An unexpected error occurred on a 'ListComponent' componentwith Guid 'a43d4e6b-bfc6-4f94-9f7e-3aeeeef31c2c' on content item 'Solutions identification workplace safety' with Guid 'a43d4e6b-bfc6-4f94-9f7e-3aeeeef31c2c', exception message: Component has a missing or misconfigured datasource. The item source is NOT a ListComponent template. Check the content item's presentation details for a misconfigured ListComponent.