SkipNavLinkText
menu

Identyfikacja laboratoryjna

Drukowane etykiety laboratoryjne, zaprojektowane z myślą o
identyfikacji próbek, zapobiegają ich utracie i pozwalają uniknąć problemów

Unikaj strat na próbkach dzięki identyfikacji każdej z nich w laboratorium za pomocą profesjonalnych etykiet laboratoryjnych firmy Brady. Te etykiety są takie jak Ty – dokładne, niezawodne i efektywne. Oprócz tego etykiety Brady można łatwo zaprojektować i wydrukować w laboratorium, a dodatkowo dobrze przylegają one do próbek i zachowują czytelność przez cały czas ich obróbki i przechowywania.

Niezawodne etykiety do każdej próbki


  

Oferujemy szeroką gamę specjalistycznych etykiet do każdego zastosowania w laboratorium. Chcesz zidentyfikować probówki z materiałem i przechowywać je w temperaturze –196°C? Nasze etykiety świetnie sprawdzają się w niskich temperaturach! Potrzebujesz identyfikacji szkiełek w procesie barwienia? Żaden problem! Etykiety, które nie odpadają od słomek, kolb, fiolek i innych artykułów szklanych? Mamy je wszystkie! Etykiety firmy Brady są precyzyjne, niezawodne i wydajne. Dokładnie tak jak Ty..

Zawsze pod ręką

Po wydrukowaniu na mobilnej lub stacjonarnej drukarce Brady etykiety do próbek nie pozostawiają smug ani nie plamią po wystawieniu ich na typowe środki chemiczne stosowane w laboratorium. Za sprawą niezwykle czytelnego druku wysokiej jakości nie będziesz już tracić czasu na odszyfrowywanie nieczytelnego pisma odręcznego. Dzięki błyskawicznemu projektowaniu etykiet za pomocą aplikacji dostępnych na platformie Brady Workstation na niewielkich rozmiarów drukarkach Brady można drukować w laboratorium czytelne i precyzyjne etykiety do każdego pojemnika na próbki, które nie odpadają przez cały okres ich obróbki.

Sortowanie próbek wg kolorów

Kolorowa drukarka etykiet BradyJet J2000 wykonuje zadruk w dowolnym kolorze na niezawodnych etykietach do próbek laboratoryjnych. Po ustaleniu klucza kolorystycznego pracownicy laboratorium będą w stanie od razu rozpoznać daną kategorię próbek. Użytkownicy drukarki mogą wybierać spośród ponad 16 mln kolorów, zmieniając kolor w zależności od dnia, zastosowania, rodzaju przechowywania lub statusu pilności stosownie do konkretnych potrzeb laboratorium. Oprócz możliwości druku w kolorze drukarka BradyJet J2000 oferuje także fotograficzną jakość wydruku w rozdzielczości 4800 dpi, co pozwala dodać do etykiet dane lub kody kreskowe, które standardowy skaner z łatwością odczyta.

Labcolourtubes

Szybka konfiguracja

Specjaliści firmy Brady pomogą dobrać optymalne etykiety, aplikacje, drukarki i skanery do konkretnych potrzeb. Można na nas liczyć także w zakresie wdrożenia rozwiązania w laboratorium, aż do poziomu automatyzacji identyfikacji próbek, którą można połączyć z LIMS i zintegrować z istniejącą siecią. Oferujemy również pomoc techniczną i wsparcie posprzedażowe, by stosowane rozwiązanie w zakresie identyfikacji próbek były zawsze aktualne i działały z maksymalną wydajnością..

Filmy


Wskazówki ekspertów dotyczące identyfikacji laboratoryjnej

LabPocketBookEN

Identyfikacja laboratoryjna

Przewodnik po sposobach identyfikacji próbek zawiera informacje na temat naszych trwałych etykiet do identyfikacji próbek oraz systemów umożliwiających ich drukowanie.

Pobierz teraz
5AutomatedSteps

Automatyzacja identyfikacji próbek w 5 krokach

Opisaliśmy sposób konfiguracji systemu automatycznej identyfikacji próbek w 5 prostych krokach.

Pobierz teraz

Analiza dotycząca pewności identyfikacji próbek

Aktualne trendy w nauce i medycynie, które zapowiadają zmianę sposobu zarządzania laboratorium.

Pobierz teraz

Kompleksowe rozwiązania w zakresie identyfikacji laboratoryjnej

Dlaczego warto stosować drukowane etykiety laboratoryjne?

Drukowane etykiety laboratoryjne, zaprojektowane z myślą o identyfikacji próbek, zapobiegają ich utracie i pozwalają uniknąć pomyłek.

Dowiedz się więcej

Koszt utraty próbek

W zależności od laboratorium utrata próbki może być drobną niedogodnością lub katastrofą.

Dowiedz się więcej

Etykiety laboratoryjne

Produkty do identyfikacji laboratoryjnej firmy Brady mają zastosowanie w biotechnologii, rolnictwie, ochronie środowiska i medycynie sądowej.

Dowiedz się więcej

Oznaczanie probówek etykietami w ciągu kilku sekund

Po podłączeniu do drukarki BradyPrinter i7100 aplikator etykiet do fiolek drukuje i nanosi etykiety na probówki w kilka sekund, dzięki czemu badacze mogą poświęcić więcej czasu na podstawowe obowiązki.

Dowiedz się więcej

Poznaj korzyści płynące z nowych rozwiązań w zakresie identyfikacji laboratoryjnej

Wielofunkcyjna etykieta identyfikacyjna do śledzenia próbek laboratoryjnych

Dowiedz się więcej