SkipNavLinkText
menu

Niezawodne rozwiązania w zakresie identyfikacji centrum danych


Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący identyfikacji centrum danych

Etykiety Brady umożliwiają identyfikację kabli i komponentów w centrach danych oraz eliminują niepewność i konieczność ręcznego śledzenia wstecznego kabli. Nasze etykiety nie odwijają się ani nie odklejają. Można je szybko wydrukować za pomocą bardzo czułych przenośnych drukarek etykiet typu „drop-lock-print”. Można je również wyposażyć w technologię RFID w celu zwiększenia bezpieczeństwa i elastyczności identyfikacji.

 

Niezawodna identyfikacja centrum danych


Rozwiąż wszelkie potrzeby związane z identyfikacją centrum danych za pomocą wysokiej jakości etykiet, które pozostają czytelne i nie odklejają się od podłoża. Oferujemy pełną gamę niezawodnych rozwiązań w zakresie identyfikacji, które przyspieszają rozwiązywanie problemów, odświeżanie sieci i instalacje infrastruktury.


Nasza oferta obejmuje: 
 
 

Zaprojektuj dowolną etykietę centrum danych


Dzięki platformie Brady Workstation w prosty sposób zaprojektujesz dowolną etykietę do identyfikacji komponentów, kabli i obiektów, korzystając z ponad 20 profesjonalnych aplikacji i narzędzi do projektowania etykiet. Wystarczy podłączyć drukarkę Brady do komputera z dostępem do Internetu, by uzyskać dostęp do wzorów etykiet i innych funkcji Brady Workstation. Wypełnij etykietę przy użyciu istniejących danych i naciśnij przycisk Drukuj. Zaawansowane drukarki etykiet firmy Brady informują nawet o konieczności zmiany załadowanych materiałów etykietowych w celu wydrukowania określonych wzorów etykiet.BWSlogo_200x200
Brady Workstation: Wystarczy wybrać potrzebne aplikacje i narzędzia, aktywować 30-dniowy okres próbny, a jeżeli okażą się przydatne - dokonać zakupu.
Aplikacja Express Labels: Prosta. Łatwa w obsłudze. Intuicyjna. Projektuj, przeglądaj i drukuj etykiety bez problemów za pomocą telefonu.

Pełna kontrola


Etykiety Brady można drukować w centrum danych lub w dowolnym miejscu za pomocą naszych profesjonalnych przenośnych i stacjonarnych drukarek etykiet. Nasze drukarki rozpoznają wszystkie nasze materiały, automatycznie się kalibrują, aby przyspieszyć proces etykietowania, i bezproblemowo drukują z poziomu aplikacji do projektowania etykiet Brady Workstation lub wbudowanych kreatorów wzorów etykiet wraz z symbolami centrów danych. W przypadku etykietowania większych ilości kabli nasze systemy mogą nawet automatycznie drukować i nakładać etykiety na różnorodne kable.


Odkryj nasze drukarki etykiet Datacom

Zautomatyzowana identyfikacja kabli 

Mamy wszystko pod kontrolą


Rozwijająca się branża potrzebuje dostawców, którzy reagują na zmiany. Brady stale prowadzi badania nad nowymi materiałami i produktami, aby oferować niezawodne rozwiązania w zakresie identyfikacji, które przynoszą korzyści naszym klientom. Gdy gęstość połączeń serwerów wzrasta, dostosowujemy nasze etykiety i oprogramowanie do projektowania etykiet, aby zapewnić możliwość dokładnej identyfikacji każdego portu dla każdego typu serwera aktywnego w centrum danych. W przypadku konieczności zlecania usług dostawcom zewnętrznym możemy znormalizować etykiety lub zapewnić bezpieczeństwo dzięki etykietom z technologią RFID. Możemy to robić w dowolnym miejscu na świecie w dużych, brzegowych, a nawet pojedynczych serwerowych centrach danych.


Przetestuj nasze etykiety
 

Szybkie wsparcie i wysokiej jakości usługi


Niezależnie od Twojej lokalizacji Brady i nasza sieć partnerów mogą zaoferować Ci idealne rozwiązanie w zakresie identyfikacji oraz lokalne wsparcie w zakresie dostosowywania etykiet i konserwacji drukarek etykiet. Dzięki globalnemu zasięgowi produkcji możemy realizować zamówienia hurtowe i szybko dostarczać etykiety wysokiej jakości. Gdziekolwiek jesteś, my jesteśmy tuż za rogiem.


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, ABY OMÓWIĆ SWOJE WYMAGANIA

Poznaj naszą ofertę specjalistycznych rozwiązań w zakresie identyfikacji centrum danych.

Rozpoznawaj. Przywracaj połączenia. Rozwiązuj problemy.

Szybkie podłączanie kabli serwerów

Dowiedz się więcej

Szybsze interwencje na serwerach. Większe bezpieczeństwo.

Dzięki niezawodnym etykietom z obsługą technologii RFID

Dowiedz się więcej

Jakie korzyści odniosły inne firmy?

Zapoznaj się z naszymi analizami przypadku!

Materiały do pobrania

Data Centre Identification Guide

Poradnik identyfikacji centrum danych

Natychmiastowe rozpoznawanie każdego kabla, serwera i komponentu

Pobierz przewodnik
10 Time Winners with Brady Brochure in English

10 dobrych praktyk w identyfikacji przewodów i kabli

Jeśli będziesz korzystać z nich prawidłowo, profesjonalna identyfikacja kabli i komponentów pomoże Ci zaoszczędzić wiele czasu.

Pobierz przewodnik
ElectricalIDGuideBook

Oznaczanie wszelkich kabli i komponentów przewodnik

Czy zdarzyło Ci się kiedyś zmarnować cenny czas na zastanawianiu się nad przeznaczeniem poszczególnych przewodów?

Pobierz przewodnik

Przewodnik po normie TIA-606-C dotyczącej etykietowania

Wszystko, co musisz wiedzieć o zgodności z najnowszym standardem etykietowania TIA-606-C

Pobierz przewodnik

Rozwiązania z zakresu oznakowań i bezpieczeństwa
w twoim własnym wirtualnym środowisku serwerownie

Poznaj przykłady najlepszych praktyk w różnych zastosowaniach.

Rozejrzyj się po naszym czynnym całą dobę wirtualnym środowisku