SkipNavLinkText
menu

Brady Corporation

Światowy lider w dziedzinie rozwiązań dotyczących bezpieczeństwa, identyfikacji i zgodności.

O nas


Firma Brady Corporation jest producentem i dostawcą kompleksowych rozwiązań do identyfikacji i ochrony ludzi, produktów oraz miejsc pracy. .

W firmie Brady zaangażowanie na rzecz najwyższej efektywności stanowi siłę napędową naszych codziennych decyzji biznesowych. Projektujemy nasze produkty pod kątem najwyższej wydajności, jakiej konkurencja nie jest w stanie dorównać. Jakość pracy naszego personelu najczęściej przekracza oczekiwania klientów, a dzięki koncentracji i dyscyplinie udaje nam się osiągać doskonałe wyniki dla naszych udziałowców

Podsumowując, jeśli liczy się efektywność, warto wybrać markę Brady.

Zalety firmy Brady


Stosowanie rozwiązań Brady zapewnia oczywiste korzyści w zakresie identyfikacji, bezpieczeństwa i zgodności. Stawiamy klientów na pierwszym miejscu we wszystkim, co robimy.

Naszym celem jest zapewnić klientom obsługę i produkty najwyższej jakości. Stale dążymy do tego, aby nasze produkty i usługi były coraz lepsze i wydajniejsze, a nasi pracownicy – bardziej produktywni i pomocni klientom.

Produkty i usługi Brady działają w sposób, któremu innym trudno dorównać, a pracownicy na co dzień przekraczają oczekiwania klientów. Nasza konsekwencja i dyscyplina przekłada się na doskonałą obsługę i długoterminowe relacje z naszymi klientami.

Brady to firma, której ufasz, gdy efektywność ma największe znaczenie.

Innowacje


IdentifyProtect

Identyfikacja i Ochrona

Wszędzie tam, gdzie liczy się efektywność, Brady chroni i identyfikuje ludzi, produkty oraz miejsca za pomocą niezawodnych rozwiązań do kluczowych zastosowań w trudnych warunkach.

Nasze rozwiązania pomagają klientom zwiększać bezpieczeństwo, ochronę, produktywność i wydajność. Należą do nich wysokiej klasy etykiety identyfikacyjne, produkty do identyfikacji na potrzeby BHP i identyfikacji obiektów, drukarki, oprogramowanie, systemy Lockout/Tagout oraz produkty do kontroli rozlewów..

PerformanceMatters

Gdy efektywność ma największe znaczenie

Wszystko zaczęło się w 1914 roku, kiedy Will Brady założył firmę W.H.Brady, sprzedającą kalendarze fotograficzne, wyszukane kolorowe reklamy do lodziarni i sklepów.

Koncentracja na jakości skłoniła firmę do wprowadzenia w 1940 roku profesjonalnych, wytrzymałych na ekstremalne temperatury etykiet do identyfikacji przewodów i kabli w samolotach.

Od tego przełomowego momentu, Brady jest w stanie zaoferować niezawodne rozwiązania do identyfikacji w każdych warunach.

Excel

Doskonałość we wszystkich działaniach

Brady jest preferowanym partnerem w dziedzinie identyfikacji w wielu branżach, ponieważ dzięki koncentracji na jakości firma już w 1940 r. wprowadziła niezawodne etykiety umożliwiające identyfikację przewodów i kabli samolotowych nawet narażonych na ekstremalne temperatury.

To właśnie od tego momentu, kiedy liczy się efektywność, Brady jest w stanie zaoferować niezawodne rozwiązanie w zakresie identyfikacji..

Dziś, po stu latach, firma Brady nadal jest liderem w rozwiązywaniu problemów związanych z identyfikacją i ochroną w najbardziej wymagających branżach na świecie.

Robimy rzeczy, których inni nie robią, w sposób, w jaki nie potrafią.
To motto firmy Brady.

- Bill Brady

Produkcja


Nauka i Inżynieria

 • Produkty zaprojektowane do trudnych środowisk w aplikacjach o krytycznym znaczeniu.
 • Zespoły inżynierów zajmujące się rozwojem drukarek i oprogramowania
 • 40 milionów USD rocznych inwestycji na badania i rozwój
 • Ponad 375 wydanych patentów

Projektowanie

 • Identyfikować & Śledzić: trwałość klejów, atramentu i danych przez cały okres użytkowania produktu
 • Partnerstwo: zgodność z daną specyfikacją dzieki produktom standardowym i na zamówienie
 • Testowanie: efektywność ma największe znaczenie, a materiały Brady zostały fachowo zaprojektowane i przetestowane
 • Wytrzymałość: temperatury, chemikalia, wilgoć, ścieranie, ciśnienie, ognień, starzenie
 • Wybór: setki materiałów na różnych podłożach - poliester, poliimid, polietylen, winyl, tkanina, aluminium

Wiedziałeś, że ?

 • 88% firm z listy Fortune 500 korzysta z produktów Brady
 • Firma Brady oznaczyła rurociągi dla Manhattan Project & Alaskan Pipeline i pomógła oczyścić wyciek ropy Deepwater Horizon..
 • 70% samolotów komercyjnych na świecie jest identyfikowanych przez produkty Brady.
 • Tabliczki znamionowe i znaczniki komponentów używane są obecnie w kosmicznym statku Gemini i Spacex Falcon 9.

Brady w świecie


Brady Corporation opracowuje i produkuje rozwiązania, które identyfikują i chronią ludzi, produkty i miejsca. Nasza szeroka gama produktów stanowi kompletne rozwiązanie dla wszystkich twoich potrzeb identyfikacyjnych, w dowolnym miejscu na świecie.

WorldwidePresence

Kultura i Wartości


Kultura efektywności:

W firmie Brady zaangażowanie na rzecz najwyższej efektywności stanowi siłę napędową naszych codziennych decyzji biznesowych. Projektujemy nasze produkty pod kątem najwyższej wydajności, jakiej konkurencja nie jest w stanie dorównać. Jakość pracy naszego personelu najczęściej przekracza oczekiwania klientów, a dzięki koncentracji i dyscyplinie udaje nam się osiągać doskonałe wyniki dla naszych udziałowców. Podsumowując, jeśli liczy się efektywność, warto wybrać markę Brady.

Nasze produkty to gwarancja wysokiej wydajności:

Produkty Brady nie są zwykłymi etykietami, znakami i elementami wykrawanymi. Produkty Brady sprawdzają się w każdych warunkach – w ekstremalnych temperaturach produkcyjnych, w obecności chemikaliów, przy narażeniu na działanie czynników atmosferycznych, a niektóre nawet podczas przerw w dostawie prądu – dostarczając kluczowych informacji zapewniających ochronę pomieszczeń, produktów i ludzi, zawsze i wszędzie, gdzie są potrzebne. Wyznaczamy standardy w zakresie precyzji, jakości, trwałości i niezawodności. A więc, jeśli liczy się efektywność produktów, warto wybrać markę Brady.

Nasi pracownicy nie mają sobie równych:

Ludzie to najcenniejszy zasób firmy Brady. Pracownicy firmy Brady są ekspertami w tym, co robią, i dokładają wszelkich starań, aby osiągać najlepsze rezultaty. Stawiają klienta w centrum uwagi i nigdy nie idą na kompromis, jeśli chodzi o uczciwość i rzetelność. Pracownicy firmy Brady nieustannie podnoszą poprzeczkę efektywności, zarówno dla siebie, jak i dla innych. Efekt? Najlepsza obsługa klienta, wyjątkowa jakość i prawdziwa wartość dodana. Tak więc, gdy efektywność osób, z którymi współpracujesz, ma największe znaczenie, Brady jest właściwym wyborem.

Nasza firma osiąga doskonałe wyniki:

Wizją firmy Brady jest bycie liderem rynku we wszystkich obszarach działalności, aby osiągnąć zrównoważony wzrost i rentowność na najwyższym poziomie. Jak to zrobić? Poprzez dyscyplinę i koncentrację na naszych strategiach rozwoju: globalnej ekspansji, strategicznych przejęciach, innowacyjnych zastrzeżonych produktach i rozwoju rynku. Nasz zespół dąży do budowania wartości dla klientów, pracowników i akcjonariuszy. A więc, jeśli liczy się efektywność firmy, warto wybrać markę Brady.

Nasz model przywództwa:

Staliśmy się liderem na rynku poprzez rozwijanie lepszej marki przywództwa w miejscu pracy. Nasz model przywództwa wymaga od wszystkich pracowników:

 • Wcielania w życie takich wartości, jak praca zespołowa, rozwój i uczciwość.
 • Koncentracji na kliencie.
 • Oczekiwania wysokiej wydajności od nas samych i innych.
 • Odwagi i zdecydowania.
 • Odpowiedzialności za siebie i innych.
 • Nieustannego uczenia się i przekazywania wiedzy innym osobom.
 • Wzajemnego inspirowania się.

Aby uzyskać więcej informacji , odwiedź naszą stronę korporacyjną.