SkipNavLinkText
menu

Rozwiązania do identyfikacji produktów

Znaczenie profesjonalnych etykiet

Dla każdego wyzwania związanego z identyfikacją, nawet w najbardziej złożonych środowiskach przemysłowych, zaprojektowaliśmy specjalne etykiety identyfikacyjne, które pozwalają na trwałą identyfikację kabli, komponentów, części, produktów i obiektów. Istnieje etykieta będąca idealnym rozwiązaniem dla danej potrzeby. Głównym problemem jest wybór właściwej etykiety dla konkretnych zastosowań w określonych kontekstach.

Dlaczego Brady


Gdy temperatura, substancje chemiczne, ciśnienie lub tarcie utrudniają trwałą identyfikację oraz gdy identyfikacja ma kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa i wydajności, Brady oferuje swoje doświadczenie, wiedzę w zakresie materiałoznawstwa i proste rozwiązania w zakresie drukowania etykiet, aby sprostać wyzwaniom związanym z identyfikacją.

Znaczenie profesjonalnych etykiet

Trwałe etykiety identyfikacyjne mogą mieć ogromne znaczenie dla identyfikowalności, usuwania usterek i bezpieczeństwa w wielu branżach:

Identyfikowalność

  • śledzenie historii, czasu eksploatacji i pochodzenia części
  • pełna zgodność z wymaganiami klienta
  • wykrywanie podrobionych części

Usuwanie usterek

  • oznaczanie części lub kabli w związku ze zbliżającą się konserwacją
  • wiedza na temat sposobu funkcjonowania instalacji
  • łatwe odwołania do określonych komponentów i części

Bezpieczeństwo

  • ostrzeganie pracowników i wykonawców o wszelkich zagrożeniach
  • informowanie o właściwych środkach bezpieczeństwa
  • zakaz używania określonych narzędzi lub urządzeń

Wyobraź sobie, ile czasu i pieniędzy można by zaoszczędzić oraz ilu wypadków przy pracy uniknąć, gdyby krytyczne informacje zostały umieszczone tam, gdzie są potrzebne – na trwałej etykiecie, która pozostaje na miejscu i zawsze jest czytelna.
Właśnie dlatego czytelne etykiety po prostu się opłacają.

Wskazówki dotyczące identyfikacji produktów

LabellingGuideBook

Przewodnik po trwałych etykietach identyfikacyjnych

Przewodnik po trwałych etykietach identyfikacyjnych ułatwia firmom z różnych branż wybór idealnej etykiety dla swoich potrzeb.

Pobierz teraz
ProductionIdentficationChallengesGuidebook

9 zrealizowanych wyzwań w zakresie identyfikacji w produkcji

Identyfikacja komponentów w produkcji często wiąże się z konkretnymi wymaganiami. Oznacza to konieczność stosowania wielu rozwiązań.

Pobierz przewodnik

Zamów próbkę

Zamów bezpłatną próbkę, aby przetestować nasze rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa i identyfikacji w swoim środowisku pracy.

Zamów już teraz

Kompleksowe rozwiązania w zakresie identyfikacji produktów

Pełne i trwałe śledzenie oraz identyfikowalność

Brady oferuje skanery, drukarki, aplikacje i etykiety, których potrzebujesz, aby wdrożyć niezawodne rozwiązanie do śledzenia i identyfikowalności w trudnych warunkach.

Skontaktuj się z nami
/sitecore/media library/brady/emea/Products/Labels/SMTinfographic

Pełna automatyzacja etykietowania

Kompletne i niezawodne rozwiązanie do etykietowania obwodów drukowanych, które umożliwia automatyzację zadań identyfikowalności i inteligentne generowanie danych na liniach produkcyjnych montażu powierzchniowego.

Dowiedz się więcej

Identyfikowalność

W jaki sposób identyfikowalność wpływa na branżę montażu podzespołów elektronicznych?

Dowiedz się więcej

Etykiety na zamówienie

Trwałe etykiety i rozwiązania w zakresie identyfikacji są odporne na ekstremalne temperatury, substancje chemiczne, ciśnienie i tarcie.

Dowiedz się więcej

Jakość etykiet

Etykiet firmy Brady ukierunkowane są na zastosowania, w których wymagana jest wysoka wydajność, trwałość oraz zgodność z normami branżowymi i specyfikacjami.

Dowiedz się więcej

Etykiet RFID w branży lotniczej

Zintegrowane etykiety RFID to kompleksowe rozwiązanie przeznaczone dla całego ekosystemu lotnictwa umożliwiające zarządzanie danymi i zapewniające widoczność w całym cyklu eksploatacji elementów i podzespołów samolotów.

Dowiedz się więcej

Etykiety na obwody drukowane

Gdy starasz się zapewnić płynne działanie i rentowność elektronicznej linii produkcyjnej kosztującej miliony dolarów, technologia identyfikacyjna nie powinna zaliczać się do Twoich największych zmartwień. Dlatego wzięliśmy to na siebie.

Dowiedz się więcej