SkipNavLinkText
menu

Bezpieczeństwo podczas prac serwisowych

Wdrażanie światowej klasy systemu Lockout/Tagout z globalnym ekspertem

Sprawdź produkty Lockout/Tagout POZNAJ NASZE USŁUGI W ZAKRESIE LOCKOUT/TAGOUT

Zmaksymalizuj bezpieczeństwo w miejscu pracy i chroń pracowników przy użyciu naszego rozwiązania Lockout/Tagout.

Współpracujemy z producentami na całym świecie w celu optymalizacji istniejących i wdrażania nowych programów blokad od podstaw.

Na czym polega system Lockout/Tagout?


System Lockout/Tagout zapobiega wypadkom w miejscu pracy poprzez całkowite i tymczasowe odłączenie urządzeń od źródeł energii. Procedura i związane z nią narzędzia zatrzymują ruch maszyny i uniemożliwiają zbyt wczesne podłączenie jej do zasilania w czasie trwania prac serwisowych.

Rozwiązanie Lockout/Tagout może skutecznie zapobiegać wypadkom podczas konserwacji związanym z zasilaniem maszyn i ich ruchomymi częściami. Ponadto jego widoczność w miejscu pracy pomaga w kształtowaniu silnej kultury bezpieczeństwa, której celem jest bezpieczne odsyłanie każdego pracownika do domu, każdego dnia.

LoToGuideBookCover 

Zainspiruj się naszym bezpłatnym przewodnikiem, jak najlepiej wdrożyć rozwiązanie Lockout/Tagout.

Uzyskaj poradnik za darmo!

 

Profesjonalne wskazówki dotyczące systemu Lockout/Tagout

Skuteczny program LOTO w 4 krokach

Przestrzegaj planu najlepszych praktyk stosowanych w świecie i opracowuj skuteczny program Lockout Tagout

Więcej informacji

Zgodność systemu Lockout/Tagout

Legislacja w zakresie systemu Lockout/Tagout: przestrzeganie wymogów prawnych.

Więcej informacji

Najlepsze praktyki systemu Lockout/Tagout

Obejrzyj nasz program szkoleniowy Lockout/Tagout.

Otwórz widea

Kompleksowe wdrożenie systemu Lockout/Tagout od A do Z


Dzięki naszej kompletnej ofercie możesz łatwo zoptymalizować istniejące programy lub wdrożyć od podstaw światowej klasy system Lockout/Tagout. Niezależnie od tego, gdzie chcesz zastosować program Lockout/Tagout, Brady będzie Cię prowadzić i wspierać.


 

Procedury najlepsze w swojej klasie

Dzięki naszym usługom Lockout/Tagout zwiększysz bezpieczeństwo prac serwisowych i przyspieszysz ich realizację. Inżynierowie ds. bezpieczeństwa Brady mogą odwiedzić Cię w Twojej siedzibie, aby zidentyfikować wszystkie punkty odcięcia energii maszyny i stworzyć ilustrowane, specyficzne dla danej maszyny, światowej klasy procedury Lockout/Tagout do zatwierdzenia.

Procedury Lockout/Tagout oparte na najlepszych praktykach to zestaw czynności, które pozwalają pracownikom tymczasowo i całkowicie odizolować maszynę od wszystkich źródeł energii oraz utrzymać ją w tym stanie przez cały czas trwania prac konserwacyjnych.


Poznaj nasze usługi w zakresie Lockout/Tagout 
 

Blokowanie dostępu do każdego punktu kontroli energii

Dzięki naszej kompleksowej ofercie specjalistycznych urządzeń Lockout/Tagout można tymczasowo zablokować dostęp do dowolnego punktu odcięcia energii.

Punkty odcięcia energii mogą obejmować bezpieczniki, przyciski, zawory, koła, dźwignie i inne systemy, które kontrolują przepływ energii mechanicznej, elektrycznej, hydraulicznej, pneumatycznej, cieplnej, grawitacyjnej i zmagazynowanej, a także płynnych i gazowych substancji chemicznych, gorących powierzchni i substancji. Wszystkie te elementy można wyłączyć, a na czas konserwacji zablokować dostęp.

LockoutTagout_Catalogue_Europe_English_pdf-thumbnail 

Zadzwoń do nas, abyśmy mogli zaproponować najlepsze rozwiązania w zakresie dostaw energii dla Twojej maszyny, lub przejrzyj nasz obszerny katalog.

Pobierz pełny katalog

Optymalne zarządzanie procedurami

Przy użyciu naszego oprogramowania LINK360 zachowasz pełną kontrolę nad procedurami Lockout/Tagout, nawet w wielu zakładach. Proces zarządzania, tworzenia, aktualizowania, przeglądania, skalowania i komunikowania wizualnie instruktywnych procedur blokowania staje się kwestią kilku kliknięć.

Aplikacja LINK360 umożliwia łatwe drukowanie procedur i umieszczanie ich na odpowiednich maszynach lub wysyłanie na smartfony i tablety pracowników w celu zapewnienia zgodności ze szczegółowymi procedurami.


Poznaj oprogramowania LINK360
 

Najlepsze kłódki bezpieczeństwa na świecie

Możesz łatwo i niezawodnie blokować urządzenia Lockout/Tagout, skutecznie zabezpieczając maszynę w stanie odizolowania do czasu zakończenia interwencji przez wszystkich pracowników serwisu. Brady oferuje wysokiej jakości kłódki bezpieczeństwa, które można dostosować do każdego programu Lockout/Tagout.

Nasze unikalne kłódki SafeKey do systemu Lockout/Tagout oferują 700% więcej kombinacji kłódek i kluczy niż jakiekolwiek inne kłódki bezpieczeństwa dostępne na rynku. Umożliwiają one realizację rozbudowanych, przyszłościowych programów Lockout/Tagout, wszystkie umożliwiają zatrzymanie klucza w kłódce i są dostępne w zoptymalizowanych wersjach, które w pełni odpowiadają Twoim zastosowaniom systemu Lockout-Tagout.

Zapoznaj się z wszystkimi opcjami w naszym poradniku doboru kłódek lub skontaktuj się z nami,aby omówić potrzeby Twojego miejsca pracy.

PrintFace animated GIF 

Bezpieczeństwo to sprawa osobista

Kłódka bezpieczeństwa jest często ostatnią przeszkodą pomiędzy przedwczesnym podłączeniem maszyny do zasilania a wypadkiem podczas konserwacji, który może zaważyć na życiu osobistym i zawodowym. Możemy spersonalizować nasze kłódki, nawet drukując bezpośrednio na nich zdjęcie danej osoby, aby wyraźnie zaznaczyć, że chroni ona życie konkretnego współpracownika.

Niezawodne, trwałe przywieszki

Łatwo informuj o bieżących pracach serwisowych dzięki w pełni konfigurowalnym przywieszkom systemu Lockout/Tagout. Możemy wydrukować i spersonalizować dowolną przywieszkę przy użyciu zdjęcia, informacji o tym, kto zablokował przepływ energii, numeru telefonu, a nawet daty, do kiedy interwencja ma zostać zakończona. Wszystkie żądane dane są wydrukowane na trwałym materiale winylowym przywieszki, który jest odporny na wysoką temperaturę, zabrudzenia i działanie różnych substancji chemicznych.

Ponadto można w pełni kontrolować drukowanie przywieszek za pomocą praktycznej atramentowej drukarki bezpieczeństwa w zakładzie klienta, aby sfinalizować częściowo zadrukowane lub puste rolki materiału przywieszek.


Poznaj nasze przywieszki
 
 

Skuteczne akcesoria

Praktyczne akcesoria ułatwiają efektywne stosowanie systemu Lockout/Tagout w miejscu pracy. Na przykład blokady klamrowe pozwalają większej liczbie specjalistów ds. konserwacji na dodanie kłódek bezpieczeństwa do dowolnego urządzenia Lockout/Tagout. Wykonane na zamówienie zestawy i etui na blokady ułatwiają przenoszenie standardowych zestawów narzędzi i pozwalają na zamawianie ich w dowolnym miejscu na świecie. A nasze skrzynki blokowania grupowego zapewniają bezpieczeństwo systemu Lockout/Tagout w przypadku dużych operacji konserwacyjnych, w których może uczestniczyć wiele zmian roboczych z różnych zespołów.


Poznaj nasze PRODUKTY LOCKOUT/TAGOUT

Doskonale widoczne rozmieszczenie narzędzi

Dzięki niestandardowym tablicom cieniwszystkie ważne narzędzia Lockout/Tagout będą łatwo dostępne w Twoim miejscu pracy.

Tablice cieni zachęcają do korzystania z prawidłowych rozwiązań i odkładania ich na właściwe miejsce po zakończeniu konserwacji. Zdecydowanie skracają czas poświęcany na szukanie narzędzi i znacznie zwiększają dostępność systemu Lockout/Tagout w miejscu pracy. Ponadto doskonale widoczne tablice cieni Lockout/Tagout pomagają promować kulturę bezpiecznego wykonywania zadań w każdym środowisku pracy.


Poznaj nasze tablice cieni & akcesoria
 
 

Chętnie Ci pomożemy

Niezależnie od tego, gdzie chcesz zastosować program Lockout/Tagout, firma Brady będzie Cię prowadzić i wspierać. Nasze kompleksowe rozwiązanie Lockout/Tagout obejmuje innowacyjne kłódki z rozbudowanym planowaniem kluczy, specjalistyczne blokady zabezpieczające, praktyczne oprogramowanie i doskonałe usługi obejmujące identyfikację punktów kontroli energii oraz najlepsze w swojej klasie tworzenie procedur.


POZNAJ NASZE KOMPLETNE ROZWIĄZANIA LOCKOUT/TAGOUT 

Doświadczony partner globalny

Brady Corporation to jeden z największych dostawców rozwiązań Lockout/Tagout. Współpracujemy zarówno z dużymi, jak i małymi firmami, aby realizować cel polegający na eliminacji wypadków oraz zapewnić zgodność z przepisami w zakresie bezpieczeństwa w miejscu pracy na całym świecie. Oferujemy klientom nasze globalne doświadczenie, wykorzystując wszystkie najlepsze światowe praktyki i niestandardowe rozwiązania w naszej ofercie Lockout/Tagout, aby pomóc w zapobieganiu wszelkim wypadkom podczas konserwacji spowodowanym przez energię maszyny lub jej ruchome części.


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, ABY OMÓWIĆ SWOJE WYMAGANIA

Produkty Lockout Tagout według kategorii

Blokady urządzeń elektrycznych

Blokady linkowe

ConfinedSpaceSafetyCovers

Osłony bezpieczeństwa do przestrzeni zamkniętych

Blokady węży i zaworów

Blokady klamrowe

Stacje na blokady Lockout/Tagout

Kłódki i etykiety do kłódek

Skrzynki do blokad grupowych

Zestawy blokad Lockout/Tagout

Przywieszki do blokad Lockout/Tagout