SkipNavLinkText
menu

Łatwe monitorowanie temperatury za pomocą
inteligentnych etykiet RFID

Nowe etykiety temperaturowe RFID

ZAMÓW PRÓBKI ETYKIET

Etykiety termiczne RFID umożliwiają bezprzewodowe odczytywanie i monitorowanie temperatury dla szerokiej gamy urządzeń, sprzętu, maszyn, regałów, kabli i konstrukcji. Te uniwersalne, inteligentne etykiety z czujnikami temperatury mogą być stosowane na prawie każdej powierzchni, ułatwiając podejmowanie świadomych, proaktywnych decyzji.

 

  • Łatwe monitorowanie temperatury: niedrogie monitorowanie temperatury za pomocą pasywnych etykiet inteligentnych RFID obsługiwanych w paśmie zgodnym z normą ISO 18000-63/64 i ETSI, które nie wymagają zasilania ani konserwacji. Etykiety są zasilane w razie potrzeby przez czytniki RFID zgodne z UHF.
  • Możliwość stosowania na wszystkich powierzchniach: dostępne w szerokiej gamie cienkich i elastycznych materiałów etykiet klasy przemysłowej z różnymi rodzajami klejów do mocowania na powierzchniach gładkich, szorstkich lub proszkowych, a także płaskich lub zakrzywionych.
  • Kompleksowe rozwiązanie obejmujące etykiety RFID, drukarkę etykiet, oprogramowanie do projektowania etykiet oraz czytnik RFID z obsługą sprzętową i programową.

Możliwe zastosowania obejmują monitorowanie środowiska, monitorowanie materiałów i urządzeń, monitorowanie łańcucha chłodniczego, monitorowanie centrów danych, gromadzenie danych dotyczących konserwacji i bezpieczeństwa oraz monitorowanie szklarni.

Dostosuj etykiety temperaturowe RFID do Twoich potrzeb identyfikacyjnych

Layer 6: Błyszczące lub matowe wykończenie, puste lub z nadrukiem

Layer 5: Dostępne są różne wysokowydajne chipy, w zależności od potrzeb / zastosowania

Layer 4: Dostępne są różne anteny o wysokiej wydajności, w zależności od potrzeb / zastosowania

Layer 3:Trwały poliester i wybór innych trwałych materiałów

Layer 2: Klej trwały, agresywny lub usuwalny

Layer 1: Standardowy papier pergaminowy lub poliester