Skip to Main Content
menu

Drukarka etykiet M211

Projektuj. Przeglądaj. Drukuj. A to wszystko na telefonie.


Poznaj drukarkę Przejrzyj etykiety

Projektuj, przeglądaj i drukuj – za pomocą telefonu. Prosta i intuicyjna drukarka M211 sprawdzi się w każdym miejscu pracy – na pełnym naładowaniu działa cały dzień i jest odporna na upadki, wstrząsy oraz uderzenia. Nigdy wcześniej drukarka mobilna klasy podstawowej nie łączyła wszystkich tych funkcji, dzięki czemu jest przełomowym urządzeniem w branży.

Prosta. Łatwa w obsłudze. Intuicyjna


Teraz możesz łatwo projektować, przeglądać i drukować etykiety na dobrze znanym smartfonie i błyskawicznie łączyć się z drukarką przemysłową. Żadna inna drukarka etykiet sterowana telefonem nie dorównuje modelowi M211 w zakresie projektowania etykiet.

 • Dzięki naszej wiodącej w branży aplikacji Express Labels możesz projektować, wyświetlać i drukować nawet skomplikowane etykiety
 • Z łatwością utworzysz etykiety na podstawie danych z istniejących arkuszy kalkulacyjnych
 • Możliwość zapisywania i szybkiego udostępniania wzorów etykiet współpracownikom zwiększa wydajność pracy
 • Bezproblemowe łączenie z drukarką przez Bluetooth 5.0
 • Wskaźniki LED drukarki umożliwiają kontrolowanie stanu naładowania akumulatora, łączności i liczby pozostałych etykiet
 

Dzięki dostępności etykiet ciętych i ciągłych wystarczy jedno nałożenie etykiet


 

Możesz wybierać spośród ponad 90 kaset, wypełnionych niezawodnymi, przetestowanymi i specjalistycznymi materiałami etykiet, które pozostają na miejscu i są czytelne na każdej powierzchni i w każdym środowisku.

 • Model ten, mimo że jest urządzeniem klasy podstawowej, umożliwia drukowanie zarówno etykiet ciągłych, jak i ciętych, co pozwala na uzyskanie jednolitego rozmiaru etykiet na komponenty z zaokrąglonymi rogami oraz zmniejszenie ilości odpadów podczas tworzenia etykiet na kable.
 • Dzięki możliwości wyboru spośród ponad 90 kompatybilnych kaset z niezawodnymi materiałami etykiet klasy przemysłowej, zawsze otrzymasz najlepszą etykietę do swojego zastosowania.
 • Zaufaj swojej identyfikacji, używając niezawodnych etykiet, które pozostają przymocowane do kabli i komponentów oraz są odporne na niskie i wysokie temperatury, wilgoć, warunki atmosferyczne i inne czynniki. Do każdego materiału dostępne są specyfikacje techniczne z wynikami testów etykiet.

Z powodzeniem sprosta wyzwaniom każdego miejsca pracy


Dzięki lekkiej drukarce, wydajnemu akumulatorowi, kasetom z etykietami typu „drop-lock-print” i wbudowanej automatycznej obcinarce możesz drukować etykiety przez cały dzień. Wytrzymuje upadki, zgniecenia i wstrząsy.

 • Możliwość druku nawet 300 etykiet na jednym naładowaniu akumulatora
 • Sprawna wymiana kaset z etykietami dzięki systemowi „drop-lock-print”
 • System drukujący o kompaktowej konstrukcji, przystosowany do noszenia i ważący zaledwie 0,5 kg
 • Nie trzeba zachowywać szczególnej ostrożności, ponieważ drukarka jest odporna na upadki z wysokości 1,8 metra, zgniecenia o masie 110 kg i wstrząsy o specyfikacji wojskowej

Więcej dla Twojej drukarki

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu najlepszej drukarki etykiet lub urządzenia dostosowanego do swoich potrzeb? Skontaktuj się z firmą Brady lub swoim zaufanym dystrybutorem Brady, aby rozpocząć pracę!

Materiały do pobrania

Znajdź najnowsze aktualizacje produktów, podręczniki, samouczki, sterowniki drukarek, wersje demonstracyjne produktów i inne materiały dotyczące drukarki Brady.

Wsparcie Brady

contact us

Obsługa klienta

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu najlepszej drukarki etykiet lub urządzenia dostosowanego do swoich potrzeb?

Skontaktuj się z nami

Rejestracja drukarki

Zarejestruj się, aby otrzymywać aktualizacje produktu i szybki dostęp do pomocy technicznej.

Zarejestruj drukarkę Brady