SkipNavLinkText
menu

Drukarka etykiet M211

Projektuj. Przeglądaj. Drukuj. A to wszystko na telefonie.


Poznaj drukarkę Przejrzyj etykiety

Projektuj, przeglądaj i drukuj – za pomocą telefonu. Prosta i intuicyjna drukarka M211 sprawdzi się w każdym miejscu pracy – na pełnym naładowaniu działa cały dzień i jest odporna na upadki, wstrząsy oraz uderzenia. Nigdy wcześniej drukarka mobilna klasy podstawowej nie łączyła wszystkich tych funkcji, dzięki czemu jest przełomowym urządzeniem w branży.

Prosta. Łatwa w obsłudze. Intuicyjna


Teraz możesz łatwo projektować, przeglądać i drukować etykiety na dobrze znanym smartfonie i błyskawicznie łączyć się z drukarką przemysłową. Żadna inna drukarka etykiet sterowana telefonem nie dorównuje modelowi M211 w zakresie projektowania etykiet.

 • Dzięki naszej wiodącej w branży aplikacji Express Labels możesz projektować, wyświetlać i drukować nawet skomplikowane etykiety
 • Z łatwością utworzysz etykiety na podstawie danych z istniejących arkuszy kalkulacyjnych
 • Możliwość zapisywania i szybkiego udostępniania wzorów etykiet współpracownikom zwiększa wydajność pracy
 • Bezproblemowe łączenie z drukarką przez Bluetooth 5.0
 • Wskaźniki LED drukarki umożliwiają kontrolowanie stanu naładowania akumulatora, łączności i liczby pozostałych etykiet
 

Dzięki dostępności etykiet ciętych i ciągłych wystarczy jedno nałożenie etykiet


 

Możesz wybierać spośród ponad 90 kaset, wypełnionych niezawodnymi, przetestowanymi i specjalistycznymi materiałami etykiet, które pozostają na miejscu i są czytelne na każdej powierzchni i w każdym środowisku.

 • Model ten, mimo że jest urządzeniem klasy podstawowej, umożliwia drukowanie zarówno etykiet ciągłych, jak i ciętych, co pozwala na uzyskanie jednolitego rozmiaru etykiet na komponenty z zaokrąglonymi rogami oraz zmniejszenie ilości odpadów podczas tworzenia etykiet na kable.
 • Dzięki możliwości wyboru spośród ponad 90 kompatybilnych kaset z niezawodnymi materiałami etykiet klasy przemysłowej, zawsze otrzymasz najlepszą etykietę do swojego zastosowania.
 • Zaufaj swojej identyfikacji, używając niezawodnych etykiet, które pozostają przymocowane do kabli i komponentów oraz są odporne na niskie i wysokie temperatury, wilgoć, warunki atmosferyczne i inne czynniki. Do każdego materiału dostępne są specyfikacje techniczne z wynikami testów etykiet.

Z powodzeniem sprosta wyzwaniom każdego miejsca pracy


Dzięki lekkiej drukarce, wydajnemu akumulatorowi, kasetom z etykietami typu „drop-lock-print” i wbudowanej automatycznej obcinarce możesz drukować etykiety przez cały dzień. Wytrzymuje upadki, zgniecenia i wstrząsy.

 • Możliwość druku nawet 300 etykiet na jednym naładowaniu akumulatora
 • Sprawna wymiana kaset z etykietami dzięki systemowi „drop-lock-print”
 • System drukujący o kompaktowej konstrukcji, przystosowany do noszenia i ważący zaledwie 0,5 kg
 • Nie trzeba zachowywać szczególnej ostrożności, ponieważ drukarka jest odporna na upadki z wysokości 1,8 metra, zgniecenia o masie 110 kg i wstrząsy o specyfikacji wojskowej

.

Twórz etykiety tak jak chcesz! Z telefonu lub za pomocą jednego urządzenia. Wybór należy do Ciebie!


Wytrzymała. Inteligentna. Niezawodna. Dwie wiodące w branży opcje, które wykorzystują te same materiały i kasety drukujące. Oto, czym się różnią:

Mobilna drukarka etykiet Bluetooth® M211

 

Możesz wybrać wytrzymałą, kompaktową i przypinaną do paska drukarkę etykiet, obsługiwaną przez aplikację na smartfonie.


Poznaj zupełnie nową drukarkę etykiet M211

Ręczny kreator etykiet M210

 

Możesz zdecydować się na pracę przy użyciu jednego systemu drukującego, wyposażonego we wbudowane kreatory projektowania etykiet.


Poznaj drukarkę etykiet M210
Tak czy inaczej mamy rozwiązanie dla Ciebie.

PORÓWNANIE WSZYSTKICH DRUKAREK MOBILNYCH

.

Nagrody


Więcej dla Twojej drukarki

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu najlepszej drukarki etykiet lub urządzenia dostosowanego do swoich potrzeb? Skontaktuj się z firmą Brady lub swoim zaufanym dystrybutorem Brady, aby rozpocząć pracę!

Materiały do pobrania

Znajdź najnowsze aktualizacje produktów, podręczniki, samouczki, sterowniki drukarek, wersje demonstracyjne produktów i inne materiały dotyczące drukarki Brady.

Wsparcie Brady

Obsługa klienta

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu najlepszej drukarki etykiet lub urządzenia dostosowanego do swoich potrzeb?

Skontaktuj się z nami

Rejestracja drukarki

Zarejestruj się, aby otrzymywać aktualizacje produktu i szybki dostęp do pomocy technicznej.

Zarejestruj drukarkę Brady