SkipNavLinkText
menu

Oznaczanie probówek etykietami w ciągu kilku sekund

Zwiększ wydajność laboratorium dzięki automatycznej identyfikacji próbek

POPROŚ O PREZENTACJĘ DRUKARKI

Automatyzacja identyfikacji probówek w celu zwiększenia wydajności laboratorium. Po podłączeniu do drukarki BradyPrinter i7100 aplikator etykiet do fiolek drukuje i nanosi etykiety na probówki w kilka sekund, dzięki czemu badacze mogą poświęcić więcej czasu na podstawowe obowiązki

  • Większa wydajność laboratorium: możliwość drukowania i nakładania etykiet w ciągu kilku sekund na probówki z zamknięciem i bez zamknięcia o średnicy od 10 do 17 mm i długości od 38 do 105 mm. Probówki z etykietami można wyjmować ręcznie lub wysuwać automatycznie do tacki. Wyzwalanie drukowania za pomocą pedału nożnego, czujnika lub programowalnego sterownika.
  • Niezawodne etykiety na próbki: nasze specjalistyczne etykiety laboratoryjne pozostaną przymocowane i nienaruszone przez cały czas przetwarzania i przechowywania próbek. Etykiety drukowane przy użyciu tuszów Brady nie rozmazują się ani nie ścierają w kontakcie z typowymi laboratoryjnymi środkami chemicznymi.
  • Łatwe projektowanie etykiet: przy użyciu aplikacji Brady Workstation Lab Suite szybko zaprojektujesz szablony etykiet na pojemniki na próbki. Wystarczy kilka kliknięć, aby zaimportować dane z programu Excel oraz utworzyć kody kreskowe i oznaczenia czytelne dla pracowników.

Pobierz szczegółowe informacje o produkcie

Wsparcie Brady

Obsługa klienta

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu najlepszej drukarki etykiet lub urządzenia dostosowanego do swoich potrzeb?

Skontaktuj się z nami

Rejestracja drukarki

Zarejestruj się, aby otrzymywać aktualizacje produktu i szybki dostęp do pomocy technicznej.

Zarejestruj drukarkę Brady