SkipNavLinkText
menu

Czytniki RFID

Zobacz to, co niewidoczne.


KUP Czytniki RFID POBIERZ BEZPŁATNY PRZEWODNIK

Zobacz to, co niewidoczne. Nie musisz już mieć aktywów na linii wzroku, aby je zidentyfikować i zlokalizować. Przy użyciu naszych czytniki RFID zobaczysz każdy środek trwały oznaczony etykietą RFID znajdujący się w zasięgu z dużą dokładnością i szybkością.

Czytniki stacjonarne


Stacjonarny czytnik RFID Brady FR22

Stacjonarny czytnik RFID Brady FR22 jest podstawowym urządzeniem w ramach nowych stacjonarnych systemów RFID, z szerokimi opcjami komunikacji i modułową konstrukcją. FR22 jest kluczowym elementem różnych rozwiązań w zakresie śledzenia i monitorowania oraz inteligentnej produkcji.

KUP TERAZ!

Brady BFA

Brady BFA to zaawansowana antena napowietrzna z formowaniem wiązki, wyposażona w 28 sterowanych programowo wiązek oraz zintegrowany czujnik wykrywania ruchu i kierunku. Można włączyć wszystkie wiązki, aby uzyskać największy zasięg i dokładność odczytu RFID, lub tylko określone, aby zdefiniować ograniczony obszar wykrywania.

KUP TERAZ!

Brady GA30

Brady GA30 to antena ogólnego zastosowania o bardzo dużym zysku, która idealnie nadaje się do pracy w trudnych warunkach, gdzie wymagana jest klasa szczelności IP. Można ją montować bezpośrednio na wszystkich powierzchniach, nawet metalowych, bez pogorszenia jakości odczytu RFID UHF.

KUP TERAZ!

Czytniki ręczne


Brady RFID HH83 i HH83 RFID ACD

Zwykły czytnik HH83 może służyć do skanowania kodów kreskowych, etykiet NFC i HF RFID, natomiast czytnik HH83 RFID ACD jest przeznaczony do skanowania kodów kreskowych, etykiet NFC, HF i UHF RFID.

Brady RFID HH85 RFID ACD

Czytnik Brady HH85 RFID ACD to w pełni wzmocniony wariant modelu Brady HH83 RFID ACD. Oba urządzenia mają taką samą specyfikację pamięci i procesora jak model HH83, a dodatkowo są wyposażone w gumowe odbojniki i uchwyt pistoletowy, dzięki czemu są bardzo solidne i odporne na upadki.


Niestandardowe aplikacje lub oprogramowanie do obsługi czytniki


Dzięki niestandardowym aplikacjom i oprogramowaniu do czytniki można zobaczyć dane RFID w dokładnie taki sposób, w jaki są potrzebne. Wykorzystaj w pełni możliwości technologii RFID, korzystając z danych, które są łatwe do gromadzenia, w pełni pasują do procesów biznesowych i umożliwiają podniesienie wydajności Twojej firmy na wyższy poziom.


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, ABY UZYSKAĆ WIĘCEJ INFORMACJI

Jakie korzyści odniosły inne firmy?

Zapoznaj się z naszymi analizami przypadku!

Poznaj nasze kompleksowe rozwiązanie RFID!