SkipNavLinkText
menu

W centrum danych dużego producenta samochodów stosuje się znormalizowaną metodę identyfikacji z etykietami jakości, aby uniknąć przestojów i zapewnić wysoki poziom usług.

Wyzwania: Zmniejszenie ryzyka związanego z czasem pracy serwera

Oczekiwania dotyczące czasu sprawności centrów danych są wysokie, ponieważ są od nich uzależnione ważne usługi. Aby zniwelować ryzyko związane z odłączeniem niewłaściwego kabla, niezbędne są znormalizowane, przejrzyste i niezawodne etykiety do identyfikacji szaf, serwerów i kabli.

Rozwiązania: Przejrzyste, niezawodne etykiety, które pozostają na miejscu

Firma Brady zaproponowała swoje etykiety B-425, B-427 i B-461. Są one skonstruowane z zastosowaniem podłoży oraz klejów klasy przemysłowej i zaprojektowane pod kątem trwałego mocowania na zakrzywionych powierzchniach, takich jak UTP i inne kable używane w centrach danych.

Ponadto aplikacje do projektowania etykiet Brady Workstation umożliwiają technikom łatwe projektowanie i dostosowywanie nowych etykiet na laptopie, smartfonie lub tablecie. Wzory można łatwo drukować za pomocą ręcznej drukarki etykiet BMP61 firmy Brady podczas przechodzenia między szafami, można je także drukować seryjnie w większych ilościach przy użyciu lokalnej przemysłowej drukarki etykiet BradyPrinter i7100 o niewielkich rozmiarach.

Firma Brady zaoferowała również doradztwo na miejscu w celu wsparcia standaryzacji etykiet i metody identyfikacji centrum danych klienta.

BRADY BMP61 Portable Labelprinter

Efekty: Unikanie błędów związanych z podłączaniem kabli

Nowe etykiety i rozwiązania w zakresie identyfikacji pozostają przymocowane do kabli i komponentów, co pozwala uniknąć błędów w podłączaniu kabli, a także zwiększa czas sprawności centrum danych i poziom usług. Projektowanie, drukowanie i nakładanie etykiet jest również bardzo praktyczne i łatwe do standaryzacji.