SkipNavLinkText
menu

Nadaj wszystkim aktywom unikatową tożsamość cyfrową

Kompleksowe rozwiązanie RFID


POBIERZ BEZPŁATNY PORADNIK NA TEMAT TECHNOLOGII RFID

Dzięki etykietom RFID można nadać aktywom unikatową tożsamości cyfrowe, które umożliwiają ich identyfikację i lokalizację jednocześnie, z odległości, w czasie rzeczywistym, bez konieczności ustawiania ich na linii wzroku. Za pomocą naszego kompleksowego rozwiązania RFID można osiągnąć znaczny wzrost wydajności w każdej branży.

Twoje potrzeby. Twoje rozwiązanie.


Aby w pełni wykorzystać potencjał każdego unikatową miejsca pracy, możemy dostosować nasze rozwiązanie RFID w taki sposób, aby sprawdzało się w Twoim środowisku. Kompleksowe rozwiązanie RFID obejmuje następujące elementy:

Etykiety

Etykiety RFID klasy przemysłowej, które przyklejają się i pozostają przymocowane do Twoich aktywów, z zakresem odczytu dostosowanym do Twoich potrzeb.

POZNAJ NASZE ETYKIETY RFID
 

Drukarki

Drukarki umożliwiające szybkie tworzenie dodatkowych etykiet RFID w Twojej siedzibie.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, ABY UZYSKAĆ WIĘCEJ INFORMACJI

Czytniki

Czytniki dostarczające potrzebne dane za pośrednictwem aplikacji i oprogramowania, które pozwalają na uzyskanie taktycznych i strategicznych korzyści dla firmy.

POZNAJ NASZE Czytniki RFID

Integracja z oprogramowaniem

Integracja naszego kompleksowego rozwiązania RFID z istniejącą infrastrukturą teleinformatyczną.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, ABY UZYSKAĆ WIĘCEJ INFORMACJI
 

Kompletne rozwiązania, które można dostosować do potrzeb klienta w najdrobniejszych szczegółach, obecnie ułatwiają dostęp do technologii RFID wielu różnym firmom, nawet w środowiskach uznawanych za trudne dla większości etykiet i czytników.

 

Przełom w zakresie wydajności prac


Dzięki niezawodnemu rozwiązaniu RFID Twoje miejsce pracy osiągnie wyższy poziom wydajności i produktywności. teraz możesz lokalizować, identyfikować, śledzić i monitorować wiele aktywów z odległości 15 m bez konieczności ustawiania ich na linii wzroku. A przy użyciu odpowiednio rozmieszczonych stacjonarnych czytniki RFID możesz objąć całe miejsce pracy, aby maksymalnie przyspieszyć śledzenie aktywów. W ten sposób szybko wskażesz pracownikom potrzebne aktywa w najbardziej optymalnej kolejności, w pełni zautomatyzujesz inwentaryzację i w ciągu kilku sekund sprawdzisz kompletność każdego wychodzącego ładunku.

Zobacz. Kontrola. Zysk.


Uzyskaj dodatkowe informacje na podstawie automatycznie gromadzonych danych dotyczących wszystkich oznakowanych aktywów, aby w pełni wykorzystać strategiczne decyzje dotyczące ich liczby, lokalizacji, konserwacji zapobiegawczej i elementów środowiskowych. Decyzje dotyczące poziomów zapasów można podejmować na podstawie najnowszych danych, generowanych i gromadzonych automatycznie, co jeszcze bardziej zwiększa wydajność i rentowność firmy, a wszystko to dzięki nadaniu aktywom niepowtarzalnej tożsamości cyfrowej.

Jakie korzyści odniosły inne firmy?

Zapoznaj się z naszymi analizami przypadku!

Poznaj nasze kompleksowe rozwiązanie RFID!